NADRUKI

MARKI JAKIE OFERUJEMY

MASZ PYTANIE – NAPISZ LUB ZADZWOŃ – ZACHĘCAMY.

JAKO, to wiodąca marka w naszym sklepie, z którą współpracujemy od 1 dnia Radwansport. JAKO jedna z najlepszych, o ile obecnie nie najlepsza firma sportowa            w Europie. Oferujemy pełen asortyment tej MARKI. Czas realizacji to max. 2 tygodnie, oraz dodatkowe 3 dni, na zamówienie z nadrukami. 

W naszej ofercie mamy również MARKĘ NIKE, która jest liderem na rynku światowym. Czas na realizację to niespełna tydzień, ale tylko na podstawowe wzory. Na zamówienie z nadrukami dodajemy 3 dni. W swoim asortymencie posiadamy bardzo bogatą ofertę obuwia piłkarskiego tej marki. 

Również w naszej ofercie widnieje ADIDAS. Czas realizacji na podstawowe modele odzieży to tydzień. Na zamówienie z nadrukami dodajemy 3 dni. W swoim asortymencie posiadamy bardzo bogatą ofertę obuwia piłkarskiego tej marki. 

Firma SPORTECH, to hurtownia sportowa, która jest dla Radwansport głównym Partnerem. Dzięki ścisłej współpracy mamy możliwość zaoferowania dla Państwa dodatkowo kilkanaście różnych innych MAREK, np: PUMA, REEBOK, JOMA, METEOR, RUCANOR, MOLTEN, HH i wiele innych. Dodatkowo, dzięki współpracy z Firmą  SPORTECH mamy nieograniczone możliwości ofertowe takie jak: puchary, medale, statuetki, wyposażenie szkół, boisk, klubów oraz całych stadionów i hal sportowych.